سوتین جکدار چیست؟

بازدیدها: 3

| فواید استفاده از سوتین جک دار

سوتین جک دار (Push-up) یکی از انواع متعدد سوتین‌های طراحی شده و مورد استقبال زنان است. از دهه‌ی ۱۹۹۰ در میان انواع سوتین‌ها ، سوتین‌های جک دار از محبوبیت خاصی برخوردار شده‌اند. در واقع اینگونه از سوتین‌ها با بکارگیری پد‌ یا پدهایی در کاپ سوتین و همچنین زاویه دوخت مناسب، سبب می‌شوند تا سینه ها به سمت مرکز قفسه سینه و بالا هدایت شوند.

در مجموع سوتین های پد دار یا جک دار با فرم دادن سینه ها به سمت بالا و همچنین کم کردن فاصله‌ی میان سینه ها موجب بهبود فرم و زیبایی بیشتر می‌گردند.

چنین تغییری در فرم بدن موجب ایجاد بهبودهای ظاهر خواهند شد. نخست آنکه بر جذابیت و زیبایی شما خواهند افزود. دوم آنکه موجب افزایش سایز ظاهری اندام خواهند شد ( برخی از اینگونه سوتین‌ها ، سینه ها را تا یک سایز یا حتی بیشتر هم پرتر نشان می‌دهند)

در مجموع این مدل ها می‌توانند کمک بزرگی به بهبود جذابیت افرادی که دارای اندام کوچک می‌باشند و یا بدلیل افزایش سن یا شیردهی دچار افتادگی پستان شده اند، باشند.

میزان فرم دهی در اینگونه سوتین ها متفاوت است. این محصولات را می‌توان از منظر شدت تغییر فرم ایستادن اندام‌ها به سه دسته‌ی کم ، میانه و شدید تقسیم بندی کرد.

همانطور که گفته شد در کاپ این سوتین‌ها از یک اسفنج یا پد به منظور فرم دادن به بدن استفاده شده است. در برخی از سوتین ها این پد یا جک بصورت یکپارچه در کاپ سوتین قرار دارد. در حالی که در برخی از مدل‌ها امکان خارج کردن پد فرم دهنده از سوتین وجود دارد و می‌توان این محصولات بر اساس دلخواه به صورت ساده و یا جک دار استفاده کرد.

"<yoastmark

تاریخچه‌ی تولید و طراحی این سوتین به اواخر دهه‌ی ۱۹۵۰ و اوایل دهه‌ی ۱۹۶۰ میلادی برمی‌گردد. شرکت Wonderbra در کانادا با الهام گرفتن از نوعی سوتین اروپایی مشهور به  Pigeonnant (در زبان فرانسه به معنای سینه کفتری) ، این لباس زیر زنانه را تولید و فراگیر کرد.پس از آن سوتین های فرم دهند در انواع مختلف و متعددی برای تمامی سلیقه ها تولید شده اند و از دهه‌ی ۱۹۹۰ از استقبال بالا و فراگیری در جهان برخوردارند.

پخش شفیعی

دیدگاه شما

برای ارسال دیدگاه لطفا ابتدا وارد سایت شوید .

وارد شوید