شلوار اسلش چه شلواری است؟ چگونه باید ست کرد؟

بازدیدها: 0

شلوار اسلش چیست؟

شلوار اسلش نوعی شلوار اسپرت و ورزشی مناسب برای مردان و زنان می باشد. معمولا جنس این شلوارها از نوع کشباف هست و در ناحیه کمر دارای بند می باشد. قسمت دمپای شلوار اسلش اکثرا به صورت پاچه کش است. شلوارهای اسلش در اصل نوعی شلوار اسپرت و راحتی به شمار می رود اما از آن می توان در موقعیت ها و مکان های مختلف استفاده کرد. مثلا شلوارهای اسلش را می توانید هم در خانه و هم در بیرون استفاده کنید. در زمان تفریح و یا بیرون روی شلوار اسلش بهترین انتخاب برای نوجوانان و جوانان می باشد. معمولا شلوارهای اسلش برای موقعیت های رسمی به کار نمی رود اما در بعضی مواقع خاص می توانید به عنوان لباس رسمی نیز از آن استفاده کنید.

شلوار اسلش چیست و چگونه باید آن راست کرد

قسمت زانو تا ساق پا شلوار اسلش معمولا تنگ تر از قسمت بالایی آن است. این تنگ شدگی یا با کش های پهن انجام می شود و یا نوع برش پارچه شلوار به این صورت است. شلوار اسلش جدا از لباس ورزشی و راحتی بودن، در صورت ست شدن با لباس های مناسب، ظاهری بسیار مدرن و جذاب به شما می دهد. شلوارهای اسلش و ورزشی امروزه ترند های مختلفی دارند و در طرح های گوناگونی تولید می شوند. شلوار اسلش را می توان با انواع سویشرت، تیشرت، پلیور، کت، پیراهن و… ست نمود و ظاهری جذاب پیدا کرد.

شلوار اسلش چیست و چگونه باید آن راست کرد

شلوار اسلش معمولا به خاطر ماهیت شلوار راحتی بودن، در دوخت این نوع شلوار از پارچه های کشی استفاده می شود. پارچه هایی که درصد پلی استر آن ها از درصد نخ آن ها بیشتر است دوام  بیشتری نسبت به پارچه نخی دارند. البته بعضی از شلوارهای اسلش جنس کشی ندارند ولی برای جبران خاصیت کشسانی قواره بزرگ تری نسبت به کارهای تولید شده با پارچه های دارای خاصیت کشسانی دارند.

ست کردن شلوار اسلش با انواع تیشرت:

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که بیشتر دوست دارید تا لباس های راحت و ورزشی بپوشید بهترین انتخاب ترکیب شلوار اسلش و تیشرت می باشد. بیشتر جوانان و نوجوانان پسر معمولا در خانه و یا دورهمی های دوستان و مکان های غیر رسمی از این ترکیب و از این ست استفاده می کنند. ست شلوار اسلش و تی شرت مناسب می تواند به شما ظاهری جذاب و مدرن دهد. در مورد انتخاب شلوار اسلش و تیشرت خود دقت نمایید که ترکیب رنگ آن ها با هم همخوانی داشته باشد. همچنین تیشرت شما نباید خیلی بزرگ و گشاد باشد و باید دقیقا هم اندازه و ابعاد بدن شما باشد تا ظاهر بهتری به شما دهد. از این ست می توانید در تفریحات، دورهمی ها، لباس راحتی خانگی و بیرون رفتن استفاده نمایید.

شلوار اسلش چیست و چگونه باید آن راست کرد

ست کردن شلوار اسلش با انواع سویشرت:

ست شلوار اسلش و سویشرت نیز حس و حال راحتی و ورزشی به شما می دهد. چون این لباس ها برای این کار طراحی شده اند. ترکیب سویشرت و شلوار اسلش نیز امروز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. سویشرت مورد استفاده می تواند با کلاه و یا بدون کلاه باشد. سویشرت شما می تواند دارای طراح ها و استایل های ورزشی و یا رسمی باشد. حتی می توانید به جای سویشرت از ترکیب و ست پولیور و شلوار اسلش استفاده نمایید. معمولا این ترکیب را در فصل های نیمه سرد سال یعنی اوایل بهار و فصل پاییز استفاده می کنند. همچنین می توانید با ترکیب شلوار اسلش و سویشرت، انواع کتانی ها را بپوشید تا شیک تر دیده شوید.

شلوار اسلش چیست و چگونه باید آن راست کرد

ست کردن شلوار اسلش با انواع کت:

شلوارهای اسلش را می توان با انواع کت های جین، چرمی و انواع کاپشن ها نیز ست کرد اما این ترکیب ها هنوز خیلی رایج نیستند و در بعضی مواقع بسیار ترکیب خوبی از آب در می آیند. شلوار اسلش به همراه کت و یا کاپشن رسمی تر از ترکیب های دیگر است و می توان بیشتر در مواقع بیرون روی و دورهمی ها از این ترکیب استفاده نمود. در این ست کردن و ترکیب ها نیز باید به رنگ بندی کت و شلوار اسلش توجه نمود تا ترکیب رنگ مناسبی داشته باشند. با این ترکیب نیز می توانید از کفش های ورزشی و کتانی و یا بوت استفاده نمایید.

دیدگاه شما

برای ارسال دیدگاه لطفا ابتدا وارد سایت شوید .

وارد شوید