شورت گیاهی چیست؟آیا شورت گیاهی باعث عفونت می شود؟

بازدیدها: 1

شورت گیاهی و زیرپوش گیاهی همانند سایر موارد دیگر که در بازار گرم تبلیغات به آن پرداخته می شود را نباید بدون تحقیق و بررسی باور کرد. به عبارت دیگر هر گردی که در این مورد می شنوید گردو نیست! در دنیای پرمصرف امروزی که سودجویان و تولید کنندگان لباس از هرراهی برای پول بیشتر استفاده می کنند در برخی موارد پارچه های نامرغوب و نایلونی  را به جای پارچه های طبیعی جا می رنند و از آنجایی که لباس هایی که به نام الیاف گیاهی وارد بازار شده اند بسیار لطیف و زیبا هستند کمتر کسی به روی دیگر داستان توجه می کند، اینکه این لباس ها نه تنها از الیاف طبیعی ساخته نشده اند که استفاده از آنها سبب خارش و آلرژی پوستی می شود.

.

شورت گیاهی

ویژگی های الیاف شورت گیاهی

شورت گیاهی مثال خوبی برای تمام کسانی ست که برای گردش منظم خون خود و داشتن پوستی شفاف سالم اهمیت می دهند. بسیاری از انسان ها دقت لازم در انتخاب لباس زیر مناسب را به خرج نمی دهند و اغلب شورت و زیرپوش هایی تنگ از جنس پارچه های پلاستیکی را می پوشند، این نوع لباس های زیر علاوه بر اینکه بیماری های پوستی می آورند جلو گردش منظم خون را نیز می گیرند. بنابراین، از امروز به بعد برای انتخاب لباس های زیر خود وقت کافی بگذارید و شورت و زیرپوش خود را از هرجایی نخرید!

شورت پنبه ای، بهترین شورت گیاهی

همان طور که دیدید بسیاری از شورت هایی که به اسم شورت گیاهی در بازار در اختیار مشتریان قرار می گیرد نه تنها گیاهی نیست که آسیب هایی نیز به پوست انسان وارد می کند. لباس های گیاهی در کل و شورت و زیر پوش گیاهی به طور خاص از الیاف طبیعی گیاهانی چون پنبه، کتان، کنف و چتایی تهیه می شوند. این گیاهان در کارخانجات نساجی پردازش شده به نخ تبدیل می شوند و در تولید لباس مورد استفاده قرار می گیرند. الیاف گیاهی بسته به نوع گیاهی که از آن تهیه می شود به گروه های «الیاف دانه ای مثل پنبه، الیاف ساقه ای مانند کتان، چتایی و کنف و باگاس، الیاف برگی مانند سیسال و مانیلا و الیاف میوه ای مثل نارگیل» تقسیم می گردند

شورت گیاهی و زیبا نشان دادن شلوار

نکته جالبی که در مورد شورت گیاهی باید بدانید زیبا نشان دادن شلواریی است که روی شورت به تن می کنید. شورت هایی که از الیاف گیاهی تهیه می شوند علاوه بر اینکه به حفظ محیط زیست کمک می کنند به فرد آرامش خاصی می بخشد. فرد هر بار که شورت و زیرپوش پنبه ای تمیز و شسته شده خود را بپوشد احساس لذت می کند. اینگونه شورت ها همین طور عرق پاها و باسن شما را به راحتی جذب کرده سبب طولانی شدن عمر پارچه شلوار شما می گردد.

خوبی های شورت گیاهی

لباس های گیاهی در کل و شورت گیاهی به طور خاص می تواند نقش مهمی در اینکه فرد چگونه به نظر می رسد، بازی کند. ایستایی شلواری که می پوشیم تا حدود زیادی به جنس شورتی که در زیر آن به تن کرده ایم دارد. استفاده از شورت های تهیه شده از الیاف طبیعی گیاهی نشان می دهد که فرد بین قیمت و سلامتی به سلامتی و بهداشت خود بیشتر از پول اهمیت می دهد: اینکه فردی چند دست شورت و زیرپوش پنبه ای دارد و هر روز یک شورت و زیرپوش تمیز و پاک  می پوشد در واقع مانع جمع شدن میکروب ها در نقاط شرمگاهی خود شده از بیماری های پوستی خطرناک جلوگیری می کند. به یاد داشته باشید که هنگام خرید شورت های گیاهی از مارک های معتبر استفاده کنید.

شورت گیاهی خوب، محافظ نقاط شرمگاهی شما

پوشیدن شورت  مناسب از جمله شورت گیاهی از این جهت اهمیت دارد که از نقاط شرمگاهی شما مانند بیضه ها و مقعد محافظت می کند: این شورت ها به دلیل الیاف پنبه ای به کار رفته در آن بیضه ها را خشک نگه می دارد و عرق تولید شده را به راحتی جذب می کند. علاوه بر این از میان منفذهای موجود در اینگونه شورت ها هوا به راحتی در نواحی شرمگاهی جریان پیدا کرده سبب آرامش فرد می گردد. اگر بدانید که کیسه بیضه چقدر به دما حساس است و پوشیدن شورت هایی از جنس پلاستیک تا چه میزان به بیضه ها فشار وارد می کند، دیگر هیچ گاه شورت های از جنس پارچه های مصنوعی را به تن نمی کنید.

خانم ها بیشتر دقت کنند!

انتخاب لباس های زیر مناسب برای خانم بیشتر از آقایان اهمیت دارد؛ نقاط شرمگاهی بانوان حساس تر از مردان است و ممکن است ترشحاتی داشته باشد. پوشیدن شورت های تولید شده از الیاف گیاهی مانند پنبه برای خانم ها از اهم واجبات است. پوشیدن شورت های تنگ و از جنس پلاستیکی مانند شورت های لامبادا برای زنان به معنی مرگ تدریجی آرمش و سلامتی در نقاط شرمگاهی به شمار می رود. شورت های لامبادا اگرچه ظاهری شیک و جذاب دارند اما چون از جنس پلاستیک می باشند به مرور زمان آسیب هایی به پوست بدن وارد می کنند.

اینکه با لباس های گیاهی در کل و شورت گیاهی به طور خاص آشنا شدید، می دانید که لباس زیر مناسب برای تمام آقایان و خانم ها و به ویژه خانم ها از نکات مهم حفظ سلامتی پوست و شادابی فرد به حساب می آید. به ویژه اگر شورت و زیرپوش شما از الیاف نرم و لطیف پنبه تولید شده باشند که دیگر نگو و نپرس! برخلاف برخی ها که معتقدند چون کسی لباس های زیر ما را نمی بیند لازم نیست مرتب آنها را عوض کرد، شما باید به لباس های زیر خود اهیمت زیادی بدهید چون سلامتی نقاط شرمگاهی به ویژه برای خانم ها اهمیت زیادی دارد. داشتن چند دست شورت و زیرپوش تهیه شده از الیاف سفید رنگ و جذاب پنبه می تواند هدیه ای به پوست شما بدهد که به راحتی قابل توصیف نیست!

و پیشنهاد ما به دسته افرادی که شورت گیاهی را می پسندد چنین است که شورت گیاهی فوایدی هم دارد اما گر جنس پارچه استفاده شده در لباس زیر گیاهی مرغوب نباشد می تواند باعثث ضرر هایی هم نیز شود

دیدگاه شما

برای ارسال دیدگاه لطفا ابتدا وارد سایت شوید .

وارد شوید