بایگانی

دسته: لباس زیر

لباس زیر

آیا سینه بند سرطان زاست؟ آری یا خیر؟

13 اکتبر(21 مهر) روز بدون سوتین نام گرفته است. علت نام گذاری این روز افزایش آگاهی درباره سرطان سینه و راهکارهایی برای پیشگیری از آن است.باید در نظر داشت همیشه بین خانم ها اختلاف است، برخی می‌گویند باید سوتین پوشید و برخی می‌گویند نه. یک عده هم می‌گویند تنها برخی ساعات روز باید سوتین به تن کرد و در عین حال بعضی هم معتقدند هیچ نیازی به پوشیدن سوتین نیست! این نظرات متنوع شاید شما را یاد داستان پیرمرد و بچه و الاغ بیندازد که هر کسی از ظن خودش پیشنهاد سوار شدن بر الاغ را می‌داد! شاید هم سوال کمی فلسفی به نظر بیاید: پوشیدن یا نپوشیدن سوتین!

4 روز قبل
لباس زیر

انتخاب رنگ لباس زیر و چگونه انتخاب آن

شاید برای شما هم سوالاتی همچون : چه رنگ لباس زیری بپوشم؟ کدام رنگ لباس زیر برای پوست روشن یا تیره مناسب است؟ کدام رنگ لباس زیر جذابیت بیشتری دارد؟ چه رنگی را باید برای لباس زیر انتخاب کنیم؟ چگونه رنگ مناسب با استایل بدن خود را پیدا کنیم؟ رنگ لباس زیر برای جذب همسرم کدام گزینه است؟ بهترین رنگ لباس زیر کدام است؟ یا چنین سوالاتی برای شما پیش آمده باشد ، در این مقاله پاسخ کاملی به سوالات شما خواهیم داد.

3 ماه قبل
لباس زیر جوراب دیابتی چیست؟

جوراب دیابتیک چیست؟ مناسب چه افرادی است؟

از بین تمام مدل‌ها و طرح‌های جوراب دیابتی جوراب سفید بهترین انتخاب برای استفاده روزمره است؛ چرا که خونریزی و آسیب دیدن پا را به راحتی نشان می‌دهد. این ویژگی به ویژه برای بیماران دچار آسیب عصبی بسیار مهم است، چون می‌توانند لکه خون یا ترشحات زخم یا پینه پا را به سرعت تشخیص دهند. به علاوه بیمار به سرعت متوجه کثیف شدن جوراب سفید می‌شود و در صورت لزوم آن را عوض می‌کند.

4 ماه قبل