آیا سینه بند سرطان زاست؟ آری یا خیر؟

آیا جوراب باعث ضعیفی چشم می شود یا نه؟

شلوار اسلش چه شلواری است؟ چگونه باید ست کرد؟

شورت گیاهی چیست؟آیا شورت گیاهی باعث عفونت می شود؟

شورت و فواید پوشین شورت چیست؟

شما هم می توانید نویسه خود را بنویسید کافیست ثبت نام کنید
آخرین نوشته بلاگ پخش شفیعی
لباس زیر

آیا سینه بند سرطان زاست؟ آری یا خیر؟

13 اکتبر(21 مهر) روز بدون سوتین نام گرفته است. علت نام گذاری این روز افزایش آگاهی درباره سرطان سینه و راهکارهایی برای پیشگیری از آن است.باید در نظر داشت همیشه بین خانم ها اختلاف است، برخی می‌گویند باید سوتین پوشید و برخی می‌گویند نه. یک عده هم می‌گویند تنها برخی ساعات روز باید سوتین به تن کرد و در عین حال بعضی هم معتقدند هیچ نیازی به پوشیدن سوتین نیست! این نظرات متنوع شاید شما را یاد داستان پیرمرد و بچه و الاغ بیندازد که هر کسی از ظن خودش پیشنهاد سوار شدن بر الاغ را می‌داد! شاید هم سوال کمی فلسفی به نظر بیاید: پوشیدن یا نپوشیدن سوتین!

4 روز قبل
پوشاک انواع جوراب و مضرات آن

آیا جوراب باعث ضعیفی چشم می شود یا نه؟

سرد شدن پاها باعث انقباض عروق خونی شده و تاثیر نامطلوبی روی گردش خون به جا خواهد گذاشت در حالی که با گرم کردن آن ها قبل از خواب، سیگنال واضحی درباره فرا رسیدن زمان خواب به مغز ارسال شده و بدن برای خواب آرام آماده می شود.

3 هفته قبل
سبک زندگی

از کرونا تا واکسن همه چیز درباره کرونا

سازمان جهانی بهداشت در سرتاسر دنیا به دنبال شناسایی، ردیابی و محدود کردن ویروس جدیدی از خانواده ویروس کرونا به نام«کوید-۱۹» (COVID-19) است. ویروس COVID-19 پس از مبتلا کردن افراد زیادی در چین در کشورهای دیگر دنیا هم شیوع پیدا کرده است. این نوع ویروس کرونا در ایران هم در حال پراکنده شدن است. علائم بیماری کرونا در اکثر مبتلایان به این ویروس خفیف است و درمان می‌شود، اما ممکن است بیماری در برخی دیگر شدیدتر باشد و حتی منجر به مرگ شود.

3 ماه قبل
1 2 3